acve
vahdet

PKK Ahmet Hakan'a manşet mi sildirtti?

PKK Ahmet Hakan'a manşet mi sildirtti?
Paylaş
2015-12-03 08:44:26
Hurma
Gültan Kışanak'ın uyarısıyla CNN Türk ekranındaki altyazıyı değiştiren Ahmet Hakan, eleştirilere bugünkü yazısında tepki gösterdi.
Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, yanlış anlamalara yol açabilecek Tahir Elçi başlığını, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Gültan Kışanak'ın canlı yayında gönderdiği mesajla düzeltince bir kez daha hedef oldu.

Ahmet Hakan eleştirilere 'Alo Ahmet' işler mi bize?' başlıklı köşesinde sert yanıt verdi:
-Neymiş efendim, Gültan Kışanak “şak” diye emretmiş, biz de “tak” diye yerine getirmişiz. -Neymiş efendim, “PKK, Ahmet Hakan’a manşet sildirtmiş.”

-Neymiş efendim, “Alo Fatih” gitmiş, yerine “Alo Ahmet” gelmiş. Bu kifayetsiz muhterislere sesleniyorum: Ey kifayetsiz muhterisler!

"FERİŞTAHI GELSE TEK HARF BİLE DEĞİŞTİRMEZDİK"

O başlık, eğer “yanlış anlamalara yol açabilecek” bir başlık olmasaydı...Değil Gültan Kışanak, feriştahı gelse ve hatta o feriştah kafamıza silah dayasa... O başlıktan tek bir harf bile değiştirmezdik.

Bir başlık, eğer “yanlış anlamalara yol açabilecek” bir başlık ise...Değil Tayyip Erdoğan, AK Parti Çemişgezek Sarıçeşme mahalle sorumlusu bile en kibar şekilde uyarsa...O başlığı anında değiştiririz.

Biz gazeteciyiz a be zavallılar.-Biz sizin gibi doğrunun kimden geldiğine bakmayız, biz doğruya bakarız.-Biz sizin gibi sözü kimin söylediğine bakmayız, ne söylendiğine bakarız.-Bizim sizin gibi lider ve parti derdimiz yok, bizim sadece hakikat derdimiz var.

Hayatları “alo”larla şekillenenler, herkesin hayatının “alo”larla şekillendiğini zannedermiş. Hadi yürüyün gidin işinize be!"

GÜNDEM

Fetullah Gülen Vatandaşlıktan Çıkarılıyor!

Fetullah Gülen Vatandaşlıktan Çıkarılıyor! OHAL kapsamında 3 yeni KHK yayımlandı. Buna göre 'yurda dön' çağrısına uymayan kişi vatandaşlıktan çıkarılm...

İlk itiraf Kurtulmuş'tan geldi!

İlk itiraf Kurtulmuş'tan geldi! Numan Kurtulmuş, Hürriyet'te verdiği demeçte 'Baştan beri Suriye politikasının büyük yanlışlarla dolu olduğ...

Hurma
İletişim: | VAHDET HABER © 2010-2016 Tüm Hakları Saklıdır. | Yöresel Pazarı