acve
vahdet

CHP'den 'mini paket'e jet yanıt

CHP'den 'mini paket'e jet yanıt
Paylaş
2015-12-02 08:55:27
Hurma
CHP’li Tekin'den hükümetin 'mini paket'ini değerlendirdi: AK Parti, aspirin tedavisinden vazgeçmeli
HABERTÜRK’e konuşan CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, AK Parti’nin ‘Mini Anayasa’ değişikliği teklifini değerlendirdi. Tekin, özetle şöyle dedi:

AB ESAS ALINMALI: AK Parti’nin; derme çatma, aspirin tedavisi değişikliklerinden vazgeçmesi gerekiyor. 2010 yılındaki referandumdan beri AK Parti, anamuhalefet olarak uyarılarımızı dinlemiyor. Yapılması gereken parça başı, onu buradan, şunu buradan getirelim, değildir. AB sürecine giren bir ülkeyiz. İnşallah AB üyesi oluruz. AB ülkelerindeki hukuk sisteminde ne varsa, onu hayata geçirelim. Bu zor bir şey değil. Dünyayı yeniden keşfedecek de değiliz.

KÜRESEL DÜNYA KRİTERİ: Siz övünerek, küresel dünya istemiyor musunuz? Madem öyle, o zaman küresel dünyanın işletmiş olduğu hukuk sistemini biz de işletelim. Sadece kendi ihtiyacınızı giderecek bir düzenleme getirmek istiyorsanız, bugüne kadar yaptığınız hatanın tekrarı olur ki bunun içinden çıkmak mümkün olmaz.

GÜNDEM

Fetullah Gülen Vatandaşlıktan Çıkarılıyor!

Fetullah Gülen Vatandaşlıktan Çıkarılıyor! OHAL kapsamında 3 yeni KHK yayımlandı. Buna göre 'yurda dön' çağrısına uymayan kişi vatandaşlıktan çıkarılm...

İlk itiraf Kurtulmuş'tan geldi!

İlk itiraf Kurtulmuş'tan geldi! Numan Kurtulmuş, Hürriyet'te verdiği demeçte 'Baştan beri Suriye politikasının büyük yanlışlarla dolu olduğ...

Hurma
İletişim: | VAHDET HABER © 2010-2016 Tüm Hakları Saklıdır. | Yöresel Pazarı