acve
vahdet

Erdoğan: Bırakın gelsinler!

Erdoğan: Bırakın gelsinler!
Paylaş
2015-11-29 02:41:14
Hurma
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ayvalık'ta kendisini bekleyen vatandaşlara önlem alan jandarma ekiplerine, "Buralarda sıkıntı olmaz, vatandaşlarımızı bırakın gelsinler" diyerek talimat verdi.
Türkiye'nin zeytin ve zeytinyağı ile ünlü merkezi Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde bir zeytinyağı fabrikasını ziyaret eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendisini bekleyen vatandaşları güvenlik için uzakta tutan jandarma ekiplerine, "Buralarda sıkıntı olmaz, vatandaşlarımızı bırakın gelsinler" dedi.

JANDARMA EKİPLERİNE TALİMAT VERDİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Balıkesir'e gerçekleştirdiği ziyarette Ayvalık ilçesinde bulunan Özgün Zeytinyağı isimli tesise gelerek sezonun ilk zeytin hasadını gerçekleştirdi. Fabrikaya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan için alınan koruma önlemlerine takılan vatandaşlar fabrikanın uzağında bekledi. Otobüs ile fabrikaya gelen Erdoğan, jandarma ekiplerine otobüsten seslenerek vatandaşları bırakmalarını söyledi.

'BIRAKIN GELSİNLER'

Jandarma ekiplerine "Müsaade edin vatandaşlar yaklaşsın. Üzmeyin vatandaşlarımızı bırakın gelsinler. Buralarda sıkıntı olmaz, merak etmeyin" diyerek uyaran Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Sizleri en kalbi duygularla selamlıyorum. Gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ediyorum. Balıkesir'de bir zeytin fabrikası görelim istedik. Bu ürünler nasıl mamül oluyor yaşayalım istedik. Burayı gezip, ziyaret edeceğiz. Zeytinde üretimi arttırmanın gayreti içinde olacağız. Hepinize çok teşekkür ediyorum" dedi.

GÜNDEM

Fetullah Gülen Vatandaşlıktan Çıkarılıyor!

Fetullah Gülen Vatandaşlıktan Çıkarılıyor! OHAL kapsamında 3 yeni KHK yayımlandı. Buna göre 'yurda dön' çağrısına uymayan kişi vatandaşlıktan çıkarılm...

İlk itiraf Kurtulmuş'tan geldi!

İlk itiraf Kurtulmuş'tan geldi! Numan Kurtulmuş, Hürriyet'te verdiği demeçte 'Baştan beri Suriye politikasının büyük yanlışlarla dolu olduğ...

Hurma
İletişim: | VAHDET HABER © 2010-2016 Tüm Hakları Saklıdır. | Yöresel Pazarı