acve
vahdet

Savcı Sayan: Mason olaylarının tartışıldığı zamanda...

Savcı Sayan: Mason olaylarının tartışıldığı zamanda...
Paylaş
2015-04-03 01:10:09
Hurma
Savcı Sayan, Savcı Kiraz'ın şehit edilmesiyle ilgili değerlendirmelerde bulunarak, bu olayların Paralel Yapı lideri Fetullah Gülen'in masonluk konusunun tartışıldığı zamanda olmasına dikkat çekti.
Bu akşam En Sıradışı programına konuk olan Savcı Sayan gündeme ilişkin çarpıcı değerlendirmelerde bulundu. İşte Sayan'ın konuşmasından satır başları:

- Türkiye'de yerli akıl ile üst akılın çatışması var.

- CHP bugün göbeğine kadar bu işe batmıştır. CHP'de yapılan ön seçime bakın. İstanbul'a bakın. DHKP-C sempatizanlarının kaçı aday adayı oldu. Bu bir Savcı öldürme olayı değil.

- Birileri utanmadan bu insanlara alçakça namussuzca destek olacak twitler atıyorlar. Bunlara artık düşünce özgürlüğü filan dememeliyiz. Türkiye'de bir kamplaşma başlamıştır. Türkiye'yi Suriye'ye çevirmek isteyenlerle yerli akılın çatışması var. Birileri Savcı'yı öldürüyor, birileri bunlara destek oluyor. Gençleri bunlara özendiriyor. Resmen Türkiye Cumhuriyeti Devleti hedef alınmıştır. Türklerle Kürtler'in kardeşliği hedef alınmıştır. 2015 seçimleri hedef alınmıştır. Bunu destekleyen muhalefet partileri var bunu gizlemeye gerek yok. Cenazeye gelmiyorsun cenaze evine gidiyorsun.

- Bu olaylar masonluk olaylarının tartışıldığı zamanda yapılmıştır. Bu masonluk olayını geçiştirmeyelim.

- Bu Savcı Berkin Elvan'ı öldüren polisleri araştırıyordu. Polislerin paralelci olmadığını söyleyebilir miyiz? Bütün bu organize yapılıyor biz hala savunmaya geçmişiz hala o Doğan Medya Grubu'nun haberlerinin ne anlamda olduğunu tartışıyoruz. Bu Türkiye'ye düşmanlıktır. Memlekette yeniden kan kokusu yayılsın diyenlerin propagandasıdır.

- Kılıçdaroğlu'nun 2 gündür ne yaptığını görmüyor muyuz? Savcıyı rehin alanlar niye bizi istemiyorlar CHP'liSezgin Tanrıkulu'yu istiyorlar?

GÜNDEM

Fetullah Gülen Vatandaşlıktan Çıkarılıyor!

Fetullah Gülen Vatandaşlıktan Çıkarılıyor! OHAL kapsamında 3 yeni KHK yayımlandı. Buna göre 'yurda dön' çağrısına uymayan kişi vatandaşlıktan çıkarılm...

İlk itiraf Kurtulmuş'tan geldi!

İlk itiraf Kurtulmuş'tan geldi! Numan Kurtulmuş, Hürriyet'te verdiği demeçte 'Baştan beri Suriye politikasının büyük yanlışlarla dolu olduğ...

Hurma
İletişim: | VAHDET HABER © 2010-2016 Tüm Hakları Saklıdır. | Yöresel Pazarı