acve
vahdet

Gülen'in Şefkat Tepe dizisindeki sırrı ortaya çıktı

Gülen'in Şefkat Tepe dizisindeki sırrı ortaya çıktı
Paylaş
2015-02-24 03:18:49
Hurma
17 Aralık operasyonu öncesinde bazı şifrelerin önce Gülen'den daha sonra Şefkat Tepe dizisinde ortaya çıktığı iddia edildi...
Paralel yapının 17 Aralık hükümete darbe operasyonu için şifresi: Altın Vuruş! Bu kod adı, operasyon öncesi ilk olarak Fethullah Gülen'in konuşmalarında, ardından Şefkat Tepe dizisinde kullanıldığı iddia ediliyor.

Akşam'da yer alan habere göre; İstanbul Emniyeti'nin paralel yapıya yönelik hazırladığı fezlekede 17 Aralık darbeye teşebbüs operasyonun şifresi deşifre edildi. Fezlekeye göre paralel yapı, 17 Aralık için ‘altın vuruş’ şifresini kullandı. Operasyonla hükümete altın vuruş yapacaktı. ‘Altın vuruş’ kelimesini ilk olarak operasyondan iki ay önce 20 Ekim 2013 tarihinde www.herkul.org sitesinde yayımlanan konuşmasında Fethullah Gülen “Allah’a tapacağınız halde benim ayağımı vurduğum yerin altındaki şeye tapıyorsunuz. Altın vuruş yaptı” şeklinde kullandı. 

ŞEFKAT TEPE’YLE MESAJ VERDİLER

Ardından Gülen’den sonra ‘altın vuruş’ şifresi Şefkat Tepe dizisinde “Özellikle biz tersliler dost ülkelerin destekleriyle terör örgütüne sahip çıkarak, örgüt en güçlü dönemini yaşıyor, altın vuruşa hazır. Dershanelerin kapatılması, hem camiaya hem de devlete büyük darbe olacaktır. Bu altın vuruşlarla siyasilerin zayıf noktalarını görmüş olduk” şeklinde diyaloglarda kullanıldı. ‘Altın vuruş’la 17 Aralık soruşturmasının temelinde bulunan altın mevzusuna değinildi. Fezlekede ayrıca Şefkat Tepe dizisinde 17 Aralık operasyonu, MİT TIR’larının durdurulması, Tahşiye gibi konuların dizideki diyaloglarla kamuoyu algısı oluşturulması planladığı anlatıldı. O konuşmalar şöyle: 

- Kazanmaya kimsenin itirazı yok. Fakat böcek işi iyi olmadı. Şimdi asıl sorun, diğer böcekleri koyanlar da ortaya çıkabilir. Bizi korumalısınız. 

- Vurmanın tam zamanı. İçeriden ve dışarıdan ablukaya alınarak, dostlarıyla araları açıldı. 

- Yalnızlaştırılma projesi de başarıyla devam ediyor. Terörün yanında, siyasi, diplomatik ve ekonomik krizlerle sıkışan bir ülke hayal ediyoruz ve bunun olması için düğmeye basmış durumdayız. 

- Yönetenleri bitirecek bütün yollar denenecek. Projemiz; siyasi, ekonomi, terör, paketleme dahil her alanda uygulanacak.

GÜNDEM

Fetullah Gülen Vatandaşlıktan Çıkarılıyor!

Fetullah Gülen Vatandaşlıktan Çıkarılıyor! OHAL kapsamında 3 yeni KHK yayımlandı. Buna göre 'yurda dön' çağrısına uymayan kişi vatandaşlıktan çıkarılm...

İlk itiraf Kurtulmuş'tan geldi!

İlk itiraf Kurtulmuş'tan geldi! Numan Kurtulmuş, Hürriyet'te verdiği demeçte 'Baştan beri Suriye politikasının büyük yanlışlarla dolu olduğ...

Hurma
İletişim: | VAHDET HABER © 2010-2016 Tüm Hakları Saklıdır. | Yöresel Pazarı