acve
vahdet

Diriliş Postası Tanıtım Videosu

Diriliş Postası Tanıtım Videosu
Paylaş
2015-02-20 14:29:30
Hurma
Hakan Albayrak'ın Genel Yayın Yönetmenliği'nde 28 Şubat'ta bayilerde olacağı duyurulan Diriliş Postası gazetesi, Youtube'da çok konuşulacak bir tanıtım videosu yayınladı.
İsmi ve mizanpajıyla dikkatleri üzerine çeken ve daha çıkmadan sosyal medyada çok konuşulan Diriliş Postası gazetesi, 28 Şubat'ın on sekizinci yıldönümünde okuyucuyla buluşacak. Hakan Albayrak'ın 'farklı bir gazete' olacağını daha evvel duyurduğu gazeteyle ilgili pek çok detay bugün yayınlanan tanıtım videosuyla kamuoyuna duyuruldu.

İmtiyaz sahipleri ve yönetim kadrosuyla ilgili daha önce basında yer alan haberlere ek olarak tanıtım videosunda yazar kadrosu da yer aldı.  Film fragmanları andıran bir kurguyla hazırlanan tanıtım videosunda gazetenin imtiyaz sahipleri "Ali Yıldız ve Mehmet Akosman Sunar" ifadeleriyle oldukça 'nazik' bir şekilde okuyucuya duyurulmuş oldu. Genel Yayın Yönetmenliği'ni Hakan Albayrak'ın yaptığı gazetenin idari müdürlüğü görevini Orhan Pekçetin üstlenecek. Gerçek Hayat dergisinde hazırladığı dosyalarla tanıdığımız Fatih Mutlu ve 8Sütun internet sitesinin ardından bir dönem Yenisöz gazetesinde yazıları yayınlanan Nihat Nasır, gazetenin yayın danışmanı olarak görev yapacak. Erem Şentürk de gazetenin bir diğer yayın danışmanı. 

Timetürk Genel Yayın Yönetmeni Nevzat Çiçek'in de yazacağı Diriliş Postası'nda ayrıca Selahaddin Eş, Şaban Abak, İlhami Atmaca, AK Parti'den milletvekili aday adayı olan Mustafa Yahya Coşkun, Arap coğrafyasını yakından tanıyan isimlerden İsmail Yaşa ve Eymen Halid gibi isimler de yazar kadrosunda.

İŞTE DİRİLİŞ POSTASI'YLA İLGİLİ DETAYLARI İÇEREN O TANITIM VİDEOSU

GÜNDEM

Fetullah Gülen Vatandaşlıktan Çıkarılıyor!

Fetullah Gülen Vatandaşlıktan Çıkarılıyor! OHAL kapsamında 3 yeni KHK yayımlandı. Buna göre 'yurda dön' çağrısına uymayan kişi vatandaşlıktan çıkarılm...

İlk itiraf Kurtulmuş'tan geldi!

İlk itiraf Kurtulmuş'tan geldi! Numan Kurtulmuş, Hürriyet'te verdiği demeçte 'Baştan beri Suriye politikasının büyük yanlışlarla dolu olduğ...

Hurma
İletişim: | VAHDET HABER © 2010-2016 Tüm Hakları Saklıdır. | Yöresel Pazarı