acve
vahdet

Özgecan Aslan katilinin annesinden olay sözler

Özgecan Aslan katilinin annesinden olay sözler
Paylaş
2015-02-17 15:20:44
Hurma
Özgecan Aslan 'ın katili Suphi Altındöken'in annesi ilk kez konuştu. Naciye Tan , Özgecan Aslan 'ın ailesinin ayaklarına kapanmaya gitmek istemiş.
Türkiye Özgecan Aslan cinayetinin şokunu yaşarken katil zanlısı Suphi Altındöken 'in annesi Naciye Tan ilk kez konuştu. Özgecan Aslan 'ı öldürüp ellerini kesen katilin annesi , oğlunun yaptıklarından babasını sorumlu tuttu. Özgecan Aslan 'ın ailesinin ayaklarına kapanmak istediğini söyleyen Naciye Tan 'ın anlattıkları ibretlik. 

Özgecan Aslan 'ın babası Mehmet Aslan ise Kanal D haberde yaptığı açıklamalarla Türkiye'yi ağlattı. Mehmet Aslan'ın her sözü ders niteliğindeydi. Özgecan Aslan 'ın babasının metanetli ve bilgece tavrı ekran başındaki herkesin taktirini kazandı. İşte Özgecan Aslan olayında yaşanan son gelişmeler;

SUPHİ ALTINDÖKEN 'İN ANNESİ NACİYE TAN KONUŞTU

Özgecan Aslan 'ı öldüren Suphi Altındöken'in annesi Naciye Tan Show Ana Haber'e oğluyla ilgili gerçekleri açıkladı. Anne Naciye Tan , "Oğlumun böyle bir şey yapacağını asla düşünmedim. Ben onu böyle büyütmedim. Kimse hırsız, katil doğmaz herkes melek doğar. Benim çocuğumun sağlığı bozuk. Babasıyla beraber büyüdü, o yüzden böyle. Benden etkilenmedi babasından etkilendi. Bir insan o ya, benim oğlumun bir insanın canını almaya hakkı yok" dedi.

BABASI BENİ KEMERLE DÖVERDİ

Özgecan Aslan 'ın katilinin annesi Naciye Tan "hiçbir çocuk katil, hırsız terörist doğmaz" diyerek oğluyla ilgili şunları aktardı;

-"Bir hafta önce oğlumla doğum günümde görüştüm. Benim oğlum normaldi. İşine gücüne ailesine bakıyordu. Ailesine nasıl daha iyi bakarım diye onunla mücadele ediyordu. Hiçbir çocuk katil,hırsız, terörist doğmaz. Herkes melek doğar. Onu bu hale getiren bir sürü etken var.

ÖZGECAN 'IN ANNESİNİN BABASININ ELİNİ AYAĞINI ÖPEYİM

-"Ben onların acılarına ne kadar katkı olabilirim ki. Ne diyebilirim. Beni yanlarına götürün dedim. Annesinin babasının elini ayağını öperim. Ben anayım. Benimde kızım var. Kızımın başına bir şey gelsin ister miyim? Asla dilemem.

Ben çocuğumu koruyamadım. Babasının şiddet eğilimi vardı. Biz kaç yıldır ayrıyız. Ben çocuklarımızın onun yanında büyüsün istemedim. Ben kocamdan çok şiddet gördüm ama anneme babama söyleyemedim. Babası kemerle, kesici aletle beni dövdü. Bunları kimseye söyleyemedim.

GÜNDEM

Fetullah Gülen Vatandaşlıktan Çıkarılıyor!

Fetullah Gülen Vatandaşlıktan Çıkarılıyor! OHAL kapsamında 3 yeni KHK yayımlandı. Buna göre 'yurda dön' çağrısına uymayan kişi vatandaşlıktan çıkarılm...

İlk itiraf Kurtulmuş'tan geldi!

İlk itiraf Kurtulmuş'tan geldi! Numan Kurtulmuş, Hürriyet'te verdiği demeçte 'Baştan beri Suriye politikasının büyük yanlışlarla dolu olduğ...

Hurma
İletişim: | VAHDET HABER © 2010-2016 Tüm Hakları Saklıdır. | Yöresel Pazarı