acve
vahdet

Diriliş Ertuğrul 9. Bölüm 1. 2 Fragmanı İzle

Diriliş Ertuğrul 9. Bölüm 1. 2 Fragmanı İzle
Paylaş
2015-02-17 14:59:44
Hurma
Diriliş Ertuğrul çarşamba akşamı 9. bölümüyle TRT 1 ekranlarında olacak. Diriliş Ertuğrul geçtiğimiz hafta yayınlanmamış, özel bölümüyle ekranlara gelmişti.
TRT 1'in ekranlara damga vuran dizisi Diriliş Ertuğrul bomba gibi bir bölümle geliyor.


9.Bölüm Özeti:
 
Kayılar Tapınakçılar tarafından ihanete uğrayarak, El Aziz’in verdiği yurdu kaybetmişlerdir. Kış kapıdadır. Binlerce Oğuz, çocukları, aileleriyle ve sürüleriyle çaresizliğe mahkum olmuştur. Ertuğrul, obasının içine düştüğü bu derin komployu çözmek ve Halep Sarayındaki kumpası ortaya çıkarmak için harekete geçer. Ne var ki, Halep Emiri’nin Komutanı tarafından yakalanarak işkenceye alınır. Öte yandan, Selçuklularla, Eyyubileri savaştırmak ve Haçlı Savaşlarına uygun bir zemin hazırlamak isteyen Tapınak Şövalyelerinin lideri olan Üstad Petruccio, Ertuğrul’un aşık olduğu Halime Sultan’ın erkek kardeşi Şehzade Yiğit’i, Selçuklu devletinin başına bela etmek için yetiştirmeye karar verir. Zindanlarında esir tuttuğu Ertuğrul’un Alp’i olan Turgut için ise çok daha hain planları vardır. Kayılar üzerlerine çöken bu felaket bulutlarıyla mücadele etmenin yolunu ararken, Kayıların Beyi Süleyman Şah, tehlikeli bir karar alarak, obanın gerekirse savaşmasını göze alır.

KÜLTÜR - SANAT

Allah'ın Elçisi Mohammed Filmi İzle

Allah'ın Elçisi Mohammed Filmi İzle Hz. Muhammed Allah'ın Elçisi full izle, Hz. Muhammed Allah'ın Elçisi hd izle, Hz. Muhammed Allah'ın Elç...

Müslüman Aile düşmanı diziler

Müslüman Aile düşmanı diziler Dizilerde sıkça işlenen gayr-i meşru çocuk teması, aile kurumunu ifsad ederek toplumu yozlaştırmaya devam ediyor.

Hurma
İletişim: | VAHDET HABER © 2010-2016 Tüm Hakları Saklıdır. | Yöresel Pazarı