acve
vahdet

Erdoğan'ın uçağından sürpriz Houston molası

Erdoğan'ın uçağından sürpriz Houston molası
Paylaş
2015-02-13 18:16:17
Latin Amerika seyahatine çıkan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Meksika gezisini bir gün erken bitirdi ve sürpriz bir şekilde Houston'a iniş yaptığı bildirildi.

Cumhurbaşkanlığına yakın kaynaklardan edindiğimiz istihbarata göre: Erdoğan'ın Meksika seyahatinde ciddi sağlık sorunları yaşadığı ve geziyi erken bitirmek zorunda kaldığı yönünde. Seyahat programında olmadığı halde Houston'a iniş yapmasının sağlık durumunun kritik ve acil müdahale gerektirecek bir mecburiyetten kaynaklanmış olabileceği şeklinde yorumlandı.
Meksika dönüşü direkt Türkiye’ye dönmesi beklenen Erdoğan ve beraberindeki heyeti taşıyan uçak sürpriz bir şekilde ABD’nin Houston kentine iniş yaptı. Uçağın Houston’a iniş nedeninin yakıt ikmali olabileceği belirtiliyor.

"Planefinder" internet sitesindeki radar görüntüleri, Erdoğan ve beraberindeki heyeti taşıyan uçağın Houston'a indikten sonra ABD'nin kuzeydoğusuna doğru hareket ettiğine işaret ediyor.
Erdoğan ve beraberindeki heyeti taşıyan özel uçak "TUR", TSİ 07.30'da Meksiko Juarez Askeri Havaalanı'ndan Türkiye'ye gitmek üzere havalanmıştı.

GÜNDEM

Fetullah Gülen Vatandaşlıktan Çıkarılıyor!

Fetullah Gülen Vatandaşlıktan Çıkarılıyor! OHAL kapsamında 3 yeni KHK yayımlandı. Buna göre 'yurda dön' çağrısına uymayan kişi vatandaşlıktan çıkarılm...

İlk itiraf Kurtulmuş'tan geldi!

İlk itiraf Kurtulmuş'tan geldi! Numan Kurtulmuş, Hürriyet'te verdiği demeçte 'Baştan beri Suriye politikasının büyük yanlışlarla dolu olduğ...

İletişim: | VAHDET HABER © 2010-2016 Tüm Hakları Saklıdır. | Yöresel Pazarı