acve
vahdet

Esed'e bir ağır darbe daha!

Esed'e bir ağır darbe daha!
Paylaş
2015-02-11 11:57:48
Hurma
Özgür Suriye Ordusu'nun, rejim güçlerinin sığındığı binaya düzenlediği saldırıda 33 kişinin öldüğü bildirildi.
Şuheda'ul-İslam Tugayı'nın İstihbarat Bürosu Başkanı Ebu Cemal, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ÖSO unsurlarının, kentin kuzeyindeki "Sekine Makamı" bitişiğindeki Hazkil Camisi yakınında bir binaya sığınan rejim güçlerine saldırı düzenlediğini söyledi.

Ebu Cemal, saldırı sırasında binadaki 33 rejim yanlısının öldürüldüğünü, ölenlerin arasında rejime destek veren Irak ve Lübnanlı Şii milislerin de bulunduğunu iddia etti.

Cemal son olarak rejim güçlerinin, bomba ve roketatarlarla düzenlediği saldırıda, yıkılan binanın enkazından hala cesetleri çıkarmaya ve kenti bombalamaya devam ettiğini ifade ederek, "Esed rejimi güçleri tarafından kuşatma altında tutulan kenti ele geçirme girişimi, bir kez daha başarısızlıkla sonuçlandı" dedi.

Kaynak : AA

DÜNYA

Korkan Araplara 40 Milyar Dolarlık Silah Sattı

Korkan Araplara 40 Milyar Dolarlık Silah Sattı 11 Eylül suçlamalarıyla 750 Milyar Dolarına el koyduğu Suudi Arabistan üzerinden Körfez ülkelerini (gözlerini korku...

Barzani: 'Zor Durumdayız'

Barzani: 'Zor Durumdayız' Kürdistan Bölgesi Başkanı Mesud Barzani ve Girmani aşireti lideri Kenan Girmani'nin de katıldığı yeni yıl topla...

Hurma
İletişim: | VAHDET HABER © 2010-2016 Tüm Hakları Saklıdır. | Yöresel Pazarı