acve
vahdet

Karnındaki bebekten kurtulmak için...

Karnındaki bebekten kurtulmak için...
Paylaş
2015-02-11 10:22:54
Beyoğlu’nda 1.5 aylık hamile Zeynep Y.'nin geçen hafta yol ortasında bıçaklı saldırıya uğramasının ardından akılalmaz bir olay çıktı.
Saldırının kadının planladığı bir senaryo olduğu, eski eşinden hamile kalan Zeynep Y.'nin (22) karnındaki bebekten kurtulmak için sahte bir saldırı planlayıp sevgilisini de bu senaryoda oynattığı iddiası ortaya atıldı. Duyanı hayrete düşüren olay Beyoğlu Asayiş Büro Amirliği ekiplerinin takibiyle aydınlatıldı
 
"TİNERCİ  BIÇAKLADI" DEDİ
 
Beyoğlu’nda bıçaklı saldırıya uğrayan Zeynep Y.  ifadesinde saldırganın kendisinden sigara isteyen bir bağımlı olduğu söyledi.  İfadesinin devamında ve tekrarında çelişkiler yaşaması üzerine polis daha ayrıntılı bir çalışma başlattı.

ÇELİŞKİLİ İFADELER POLİSİ AYRINTILARA YÖNELTTİ
 
Saldırının yaşandığı nokta ve çevresindeki güvenlik kameralarının tamamı  incelendi. Kayıtlarda Zeynep Y.'nin saldırıdan önce bir erkekle birlikte yürüdüğü görüldü. Söz konusu kişinin kimliği belirlendi. Kadının birlikte yürüdüğü kişinin Hamza T. (25) olduğu tespit edildi.  Saldırıyla ilgili olarak gözaltına alınan Hamza T., polisleri bile şaşırtan bir iddiada bulundu. Saldırının kadının planladığı bir senaryo olduğu söyledi. 
 
SEVGİLİDEN ŞOKE EDEN SÖZLER
 
Hamza T. akıllara durgunluk veren senaryoyu şöyle anlattı..
 
"Zeynep benim eski sevgilim. Yaklaşık 4 ay aynı evde yaşadık. Bazı sorunlar nedeniyle ayrıldık.  Muğla’ya eski eşinin yanına gitti. İstanbul’a geldiğinde bir süre yine görüştük. Olaydan bir gün önce beni aradı. Buluşma teklifinde bulundu ve bir gün sonra buluştuk. Eski eşinden hamile kaldığını ve bu bebeği yok edip evlenelim teklifinde bulundu. Ben de onu çok sevdiğimden teklifini kabul ettim.
 
"KARNIMA BIÇAKLA VUR" DEDİ
 
Nasıl olacak diye sorduğumda ise "Bıçakla karnıma vur" dedi. Ben kabul etmedim. Cerrahi yöntemlerle halledelim dedim. Kabul etmedi. Beni de razı etti. Seyyar satıcıdan aldığımız küçük bıçakla olayın yaşandığı yere geldik. Bana zorla ısrarla yapmamı söyledi. Yapmak istemedim. Birkaç defa denedim ama yapamadım. Onun zorlamasıyla ve bana bağırıp vücudunu bıçağa yaklaştırmasıyla elimde bulunan bıçağın ucu karnına girdi. Sonra bana sen git dedi. Ben de bıçağı alıp gittim. Bıçağı daha sonra bir sokakta çöpe attım" dedi.
 
ONUN DA, KARNINDAKİ BEBEĞİN DE YAŞAMI TEHLİKEDE
 
Hamza T. ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi. Olaydan sonra hastaneye kaldırılan Zeynep Y.'nin hayati tehlikesinin sürdüğü karnındaki bebeğin kaybedilme ihtimalinin de yüksek olduğu öğrenildi.

GÜNDEM

Fetullah Gülen Vatandaşlıktan Çıkarılıyor!

Fetullah Gülen Vatandaşlıktan Çıkarılıyor! OHAL kapsamında 3 yeni KHK yayımlandı. Buna göre 'yurda dön' çağrısına uymayan kişi vatandaşlıktan çıkarılm...

İlk itiraf Kurtulmuş'tan geldi!

İlk itiraf Kurtulmuş'tan geldi! Numan Kurtulmuş, Hürriyet'te verdiği demeçte 'Baştan beri Suriye politikasının büyük yanlışlarla dolu olduğ...

İletişim: | VAHDET HABER © 2010-2016 Tüm Hakları Saklıdır. | Yöresel Pazarı