haber

F.Gülen Ne Diyecek?

F.Gülen Ne Diyecek?
Paylaş
18 Punto 16 Punto 14 Punto 12 Punto

İsrail'in Mavi Marmara baskınında tüm dünya müslümanları İsrail'e karşı tek vücut olurken Fethullah Gülen İsrail'in kanlı baskınını değerlendirmesinde, İHH'nın İsrail'den izin almamasını eleştirmiş ve ''İsrail'in onayı olmadan hareket etmek, otoriteye başkaldırıdır'' demişti.

2013-03-23

 
OTORİTEYE BAŞKALDIRDILAR

İnsani Yardım Vakfı İHH'nın da bulunduğu Mavi Marmara baskınını haber alan Fethullah Gülen, organizatörlerin İsrail'in onayı olmadan hareket etmesini otoriteye baş kaldırı olarak nitelemişti.
Bunun sonucu olarak tüm islam dünyasını karşısına alan F.Gülen Şehit ailelerinin de gönlünü kıırarak İsrail'den yana tavır segilemişti.
 
F.Gülen'in otorite saydığı İsrail şimdi özür diledi.F.Gülen'in konuyla ilgili açıklama yapıp yapmaması ise merak konusu.

GÜNDEM

'Yavrum haydi uyan'

'Yavrum haydi uyan' İsrail ordusu, Gazze'nin batısında yer alan Şati mülteci kampındaki çocuk parkını vurdu, sekizi çocuk 10 kişi ö...

E-Muhtıra sonuç verdi!

E-Muhtıra sonuç verdi! Timeturk'un ''objektif habercilik anlayışıyla'' yayınladığı Filistin konulu Hizbullah ve İran h...

Ankara Haber İletişim Formu Google+
Herhangi bir unsurun (haberin/resmin/görüntünün) diğer bir internet sitesinde yayınlaması ANCAK Vahdethaber.com'a link verilerek mümkündür.
Vahdethaber.com © 2012 Tüm Hakları Saklıdır.