haber

F.Gülen Ne Diyecek?

İsrail'in Mavi Marmara baskınında tüm dünya müslümanları İsrail'e karşı tek vücut olurken Fethullah Gülen İsrail'in kanlı baskınını değerlendirmesinde, İHH'nın İsrail'den izin almamasını eleştirmiş ve ''İsrail'in onayı olmadan hareket etmek, otoriteye başkaldırıdır'' demişti.

F.Gülen Ne Diyecek?
Paylaş
18 Punto 16 Punto 14 Punto 12 Punto 2013-03-23 22:46:08
 
OTORİTEYE BAŞKALDIRDILAR

İnsani Yardım Vakfı İHH'nın da bulunduğu Mavi Marmara baskınını haber alan Fethullah Gülen, organizatörlerin İsrail'in onayı olmadan hareket etmesini otoriteye baş kaldırı olarak nitelemişti.
Bunun sonucu olarak tüm islam dünyasını karşısına alan F.Gülen Şehit ailelerinin de gönlünü kıırarak İsrail'den yana tavır segilemişti.
 
F.Gülen'in otorite saydığı İsrail şimdi özür diledi.F.Gülen'in konuyla ilgili açıklama yapıp yapmaması ise merak konusu.

GÜNDEM

'Erdoğan İslamcı bir diktatöre dönüştü'

'Erdoğan İslamcı bir diktatöre dönüştü' ABD'nin eski başkan adaylarından Cumhuriyetçi Senatör John McCain, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a sert ifadeler...

Elazığ'da Siyonist saldırı protesto edildi

Elazığ'da Siyonist saldırı protesto edildi İslami Gençlik Platformu tarafından organize edilen “Mescidi Aksa Onurumuzdur” yürüyüşü için Elazığ PTT Meydanı’nda...

İletişim Formu Google+
Herhangi bir unsurun (haberin/resmin/görüntünün) diğer bir internet sitesinde yayınlaması ANCAK Vahdethaber.com'a link verilerek mümkündür.
Vahdethaber.com © 2014 Tüm Hakları Saklıdır.